Jak kupić?

Cena książki: 32 zł + koszt wysyłki 6 zł.

ZAMÓWIENIE MAILOWE

W celu złożenia zamówienia mailem, prześlij na adres fundacjavitriol@gmail.com następujące informacje:

• Dane do faktury (osoba prywatna: imię, nazwisko, adres; firma: pełna nazwa, adres siedziby, NIP)
  • Liczbę zamawianych egzemplarzy
  • Adres do wysyłki lub informację, że książkę odbierzesz osobiście (Warszawa Mokotów)

W odpowiedzi w ciągu 24 godzin prześlemy do Ciebie e-mail z potwierdzeniem zamówienia i jego numerem oraz danymi do wpłaty oraz informacjami o odbiorze.

ZAMÓWIENIE PRZEZ FORMULARZ

Jeżeli chcesz kupić książkę, wypełnij poniższy formularz:

Wysyłka pocztąOdbiór osobisty

Dane do faktury:

Wysyłając zamówienie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Na Rzecz Życia Bez Depresji i Uzależnień Vitriol z siedzibą ul. Malawskiego 1 m 88 02-641 Warszawa.
Zasady ochrony prywatności

ZAKUP W KSIĘGARNI I NA ALLEGRO

Książkę możesz kupić również w księgarni Akuracik (na stronie www.akuracik.com) lub na Allegro.

Vitriol na Facebooku