Jak kupić?

Cena książki: 32 zł + koszt wysyłki 6 zł.

ZAMÓWIENIE MAILOWE

W celu złożenia zamówienia mailem, prześlij na adres fundacjavitriol@gmail.com następujące informacje:

• Dane do faktury (osoba prywatna: imię, nazwisko, adres; firma: pełna nazwa, adres siedziby, NIP)
  • Liczbę zamawianych egzemplarzy
  • Adres do wysyłki lub informację, że książkę odbierzesz osobiście (Warszawa Mokotów)

W odpowiedzi w ciągu 24 godzin prześlemy do Ciebie e-mail z potwierdzeniem zamówienia i jego numerem oraz danymi do wpłaty oraz informacjami o odbiorze.

ZAMÓWIENIE PRZEZ FORMULARZ

Jeżeli chcesz kupić książkę, wypełnij poniższy formularz:

Wysyłka pocztąOdbiór osobisty

Dane do faktury:

Wysyłając zamówienie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Vitriol w celu realizacji procesu zamówienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

ZAKUP W KSIĘGARNI I NA ALLEGRO

Książkę możesz kupić również w księgarni Akuracik (na stronie www.akuracik.com) lub na Allegro.

Vitriol na Facebooku